سالنامه سیمی جنرال 1401 پاپکو

از {{model.count}}
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 475 گرم
  • گارانتی: سلامت فیزیکی
  • تعداد موجود در بسته: 1 عدد
  • توضیحات: این سالنامه دقیقا همان ویژگی هایی را دارد که یک پل... در چهار صفحه ابتدایی این سالنامه، هر صفحه به یک فص... در صفحات پایانی این سالنامه، یک صفحه برای درج مناس... سالنامه سیمی جنرال 2 کد CR – 723 به وسیله یک فنر گ...
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی گارانتی سلامت فیزیکی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
69,000
50%
35,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

وزن
475 گرم
گارانتی
سلامت فیزیکی
تعداد موجود در بسته
1 عدد
توضیحات
این سالنامه دقیقا همان ویژگی هایی را دارد که یک پلنر یا دفتر برنامه ریزی روزانه باید داشته باشد. هر صفحه به یک روز اختصاص داده شده و در قسمت پایینی هر روز یک کادر برای یاددآوری ها و قرار ملاقات های همان روز دارد. همچنین در هر صفحه و برای هر روز از ساعت 8 تا 18 زمان بندی شده تا فعالیت ها و کارهای این بازه زمانی در آن نوشته شود.
در چهار صفحه ابتدایی این سالنامه، هر صفحه به یک فصل و سه تقویم برای هر ماه به شما یک چشم انداز و ماهانه و فصلی می دهد. روزهای تعطیل در این جداول با رنگ قرمز تفکیک شده اند. صفحه بعد از آن نیز به تعطیلات رسمی سال 99 پرداخته و دو صفحه بعد از آن تحت عنوان جدول ضمیمه؛ مناسبت ها و روزهای خاص را بیان کرده است.
در صفحات پایانی این سالنامه، یک صفحه برای درج مناسبت های شخصی به تفکیک ماه، یک صفحه برای یادداشت هزینه ها، دو صفحه برای ثبت مسافرت های سالیانه به تفکیک ماه، دو صفحه آدرس سایت های ضروری، یک صفحه شامل تلفن های ضروری و بیش از ده برگ برای نوشتن اطلاعات تماس دوستان و آشنایان در نظر گرفته شده است.
سالنامه سیمی جنرال 2 کد CR – 723 به وسیله یک فنر گرد سیمی صحافی شده و یک جلد از جنس پلاستیک متالیک از آن به خوبی محافظت می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...