درباره ما

دنیای فضای مجازی روز به روز در حال گسترش است و فروشگاه های اینترنتی هم هرروز بیشتر به دنبال خدمت رسانی به کاربران هستند. فروشگاه های کوچک و بزرگی که محصولات مختلف را با توضیحات و مشخصات کامل به همراه تصاویر اجناس به کاربران عرضه می کنند تا مشتریان مجازی بتوانند با دیدی بازتر به دنبال خرید از فروشگاه های اینترنتی باشند. در این دنیای مجازی هرکس با کاربران صادق تر باشد و بتواند خدمات بهتری ارائه دهد قطعا موفق تر خواهد بود. مشتریان به دنبال محصولات با کیفیت با قیمت پایین خواهند بود. 

ما در عرش تحریر با توجه به سابقه ای که گذشته داشته و تجربیاتی که به واسطه وجود پدرانمان کسب کرده ایم به دنبال توسعه فعالیت هایمان در فضای مجازی بوده ایم و از 9 آذر ماه سال 1399 فروشگاه اینترنتی عرش تحریر را کلید زدیم. سال ها بود که در فضای مجازی فعالیت داشتیم اما حالا تیمی بسیار جوان را کنار هم جمع کرده ایم تا علاوه بر گسترش فعالیت هایمان در زمینه های مختلف بتوانیم خدماتی در شان کاربران ایرانی ارائه دهیم. 

هدف ما همیشه صداقت بوده و سعی داریم محصولاتمان را با بهترین و پایین ترین قیمت ممکن به فروش برسانیم. قطعا تیم جوان عرش تحریر راه بسیار طولانی و پر پیچ و خمی را پیش رو دارد اما با پشتوانه تجربیاتی که از گذشته کسب کرده و مشتریان مختلفی که در سراسر کشور داریم سعی خواهیم کرد بهترین خدمات ممکن را به کاربران ارائه دهیم.

مشخصا از گذشته فعالیت ما در زمینه فروش نوشت افزار و لوازم هنر و معماری و کتاب و بازی فکری و ... بوده اما حالا روز به روز دامنه فعالیت هایمان در حال افزایش است. به زودی این محصولات همه در عرش تحریر در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت. با تلاش شبانه روزی این تیم جوان و با یاری خداوند متعال قدم هایی که برداشته ایم به نتیجه خواهد رسید و حاصل این به نتیجه رسیدن، علاوه بر توسعه بیشتر فروشگاهمان، خدمات هرچه بهتری است که به مشتریان عزیز خواهیم داد. ما نیاز به حمایت کاربرانی داریم که هر روز به عرش تحریر سر می زنند و علاوه بر مشاهده و خرید محصولاتمان نظراتشان را با ما در میان می گذارند. تولید محتوای با کیفیت که شامل عکس، توضیحات مختلف در مورد محصولات، تجربه استفاده از محصولات، مشخصات هریک از اجناس به صورت کامل و ده ها مورد دیگر خواهد بود اولین و مهم ترین هدفی است که همیشه سرلوحه کارمان در عرش تحریر بوده و قرار است با همین تولید محتوا و رفتار صادقانه خودمان را هرچه بهتر به کاربران معرفی کنیم. ما هزینه خواهیم کرد تا مشتریان بهترین خدمات را پیش روی خود ببینند. 

تیم جوان ما می خواهد عرش تحریر را به قله ای از موفقیت برساند که در زمینه های فعالیت به عنوان بهترین ها مطرح باشد و به یاری خداوند متعال و با تلاش شبانه روزی این امر محقق خواهد شد.

فروشگاه ما علاوه بر فضای مجازی به صورت حضوری هم پذیرای مشتریان محترم خواهد بود. آدرس و لوکیشن فروشگاه برای خرید حضوری در پایین همین صفحه و صفحه ارتباط با ما در اختیار کاربران قرار دارد تا هرزمان لازم شد ما به صورت مستقیم و حضوری در خدمت مشتریان گرامی باشیم.