بازی فکری پیچ در پیچ هوپا

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 1370 گرم
  • ابعاد: 31 در 40
  • رده ی سنی: 5 سال به بالا
  • محتویات: ۱۶ حلقه‌ی رنگی، ۲ صفحه‌ی چرخان (چرخونک)، ۴ نشان نه...
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
252,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 یک بازی هیجان انگیز و پرتحرک برای زندگی‌ شهری امروزی! در بازی پیچ در پیچ هوپلا شما فقط یک بازی نخواهید داشت بلکه پنج بازی در یک بسته به شما ارائه می‌شود. بازی‌هایی که شور و شوق و انرژی زیادی برای کودکان ایجاد می‌کنند. هیجانی که در زندگی پر از هیاهوی آپارتمان نشینی امروزی خیلی از بچه‌ها از آن بی‌بهره هستند. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه‌مند هستید، حتی شاید بتوانید از این بازی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه برای بزرگسالان و سایر اعضای خانواده نیز استفاده کنید. بازی هوپلا به شما تحرک و پویای خاصی می‌دهد و از خمودگی و کرختی بیرون می‌آورد. در وهله اول به نظر می‌آید که این بازی برای کوچکترهاست اما نوجوانان و حتی بزرگترها هم می‌توانند از ویژگی‌های مثبت بازی هوپلا بهره ببرند.

محصولات مرتبط

نحوه بازی بازی فکری پیچ در پیچ هوپلا

بازی هوپلا شامل پنج بازی پیوست، پرتاب، پیشاپیش، پیچ در پیچ و پادام می‌شود که هر کدام به صورت خلاصه در ادامه توضیح داده می‌شوند. این بازی شامل صفحه چرخان، حلقه‌های رنگی و قطعه‌های نشان نهالک است. 

در بازی پیوست یکی از بازیکن‌ها چرخونک را می‌چرخاند و چرخونک روی هر شکلی که ایستاد باید آن تیم مطابق با شکلی که آمده حلقه ها را بین خودشان نگه دارند به طوری که حلقه نیفتد. در هر مرحله به تعداد حلقه‌ها اضافه می‌شود تا سرانجام یک گروه نتواند حلقه‌ها را نگه دارد و ببازد. 

در بازی پرتاب، با توجه به دستوری که روی چرخونک مشخص شده هر تیم باید حلقه خاصی را به هم تیمی اش پرتاب کند و هم‌ تیمی اش نیز آن را با دست‌ها یا پاهایش بگیرد. 

در بازی پیشاپیش، یکی از بازیکن‌ها چرخونک را می چرخاند و با توجه به دستوری که در چرخونک آمده باید هر دو گروه حلقه مشخص شده را به خود و هم تیمی شان بچسبانند و مسیر مشخص شده مسابقه را طی کنند. هر کسی که درست این کار را انجام دهد برنده آن نوبت از بازی است. این بازی را به صورت تک نفره هم می‌توان انجام داد.

در بازی پیچ در پیچ حلقه‌های رنگی را روی زمین می گذاریم و چرخونک را می چرخانیم. نوبت هر کسی که شد چرخونک چرخانده می‌شود و دستوری که داده شده باید اجرا شود. هر کسی که بیفتد و نتواند دستور را اجرا دهد از بازی بیرون می‌رود و در نهایت کسی تا آخرین لحظه بازی در بازی بماند برنده بازی است.

در بازی پادام بر اساس چرخونک مجموعه ای از دستورات گفته می‌شود که همه بازیکن‌ها باید آن را اجرا کنند. در هر مرحله دستور جدیدی به کار اضافه می‌شود و برنده آن کسی است که در هیچ مرحله ای حلقه از دستش نیفتد. 

هر کدام از این بازی‌ها جنب و جوش خاصی را می‌طلبد و حس و حال خوبی به جمع‌های دوستانه و خانوادگی شما می‌دهد. 

وزن
1370 گرم
ابعاد
31 در 40
رده ی سنی
5 سال به بالا
محتویات
۱۶ حلقه‌ی رنگی، ۲ صفحه‌ی چرخان (چرخونک)، ۴ نشان نهالک و دفترچه‌ی راهنمای بازی
تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
زمان تقریبی
یک ساعت
اهداف بازی
تقویت مهارت‌های حرکتی، افزایش سرعت عمل، رشد مهارت‌های اجتماعی و مشارکت تیمی
سبک بازی
حرکتی-جنبشی،تشکیل تیم

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...