بازی فکری واژگان با هویت های پنهان

بازی فکری واژگان با هویت های پنهان

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 348 گرم
  • رده ی سنی: 8 سال به بالا
  • محتویات بازی: ۱۳ کارت شخصیت ۵۱ توکن بازی دارای دفترچه واژه جادویی دفترچه راهنمای بازی واژگان با هویت های پنهان گیم ب...
  • تعداد بازیکن: 4 تا 12 نفر با قوانین خاص 2 _3 نفره
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
105,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

زوزه ی کریه گرگینه ای شوم، از دور دست هایی نه چندان دور به گوش می رسد و شما فقط ۴ دقیقه وقت دارید تا «واژه جادویی» را پیدا کرده و شهر خود را از این تهدید نفس گیر نجات دهید. شهردار، واژه جادویی را که می تواند گرگینه را برای همیشه از شهر شما براند، پیدا کرده است اما همین جادو، توان تکلم را از او سلب کرده است؛ او فقط می تواند با دادن پاسخ های کوتاه «بله»، «خیر»، «شاید»، «خیلی نزدیک» و «خیلی دور»، شما را در پیدا کردن واژه جادویی کمک کند. اگر شهروندان بدون افشا شدن هویت «غیب گو» ی شهر، واژه ی جادویی را بر زبان بیاورند، گرگینه، تا ابد از شهر شما رانده خواهد شد.

محصولات مرتبط

بازی فکری واژگان با هویت پنهان

بازی رومیزی واژگان با هویت های پنهانن  در دو فاز شب و روز انجام میشود. و باید تلاش کنید تا واژه ی جادویی بازی فکری واژگان با هویت پنهان را به درستی حدس بزنید. بازیکنان باید با سوالاتی که از شهردار می پرسند در ۴ دقیقه به این پاسخ برسند و شهردار باید با بله و خیر پاسخ بدهند.اگر بازیکنان نتوانند کلمه را پیدا کنند یک دقیقه وقت خواهند داشت تا با بحث و گفتگو و مشورت گرگینه را پیدا کنند. بازیکنی که بیشترین رای منفی را آورده است باید کارت خود را رو کند.

اگر بازیکنان گرگینه را به درستی تشخیص داده باشند تیم شهروندان به پیروزی خواهد رسید ولی اگر فرد اشتباهی را متهم کرده باشند گرگینه بازی را خواهد برد.زوزه ی کریه ” گرگینه ” ای شوم از دور دست هایی که چندان دور به گوش می رسد و شما فقط ۴ دقیقه وقت دارید تا واژه ی جادویی را پیدا کرده و شهر خود را از شر این تهدید نفس گیر نجات دهید.

شهردار واژه ی جادویی راکه می تواند گرگینه را برای همیشه از شهر شما براند, پیدا کرده اما همان جادو توان تکلم را از او سلب کرده است. او فقط می تواند با دادن پاسخ های کوتاه بله , شاید, خیلی نزدیک, و خیلی دور شما را در پیدا کردن واژه ی جادویی یاری کند. اگر شهروندان بدون افشا شدن هوی غیب گوی شهر واژه ی جادویی را بر زبان بیاورند, گرگینه تا ابد از شهر شما رانده خواهد شد.

وزن
348 گرم
رده ی سنی
8 سال به بالا
محتویات بازی
۱۳ کارت شخصیت
۵۱ توکن بازی
دارای دفترچه واژه جادویی
دفترچه راهنمای بازی واژگان با هویت های پنهان گیم باز
تعداد بازیکن
4 تا 12 نفر
با قوانین خاص 2 _3 نفره
زمان تقریبی
10 دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...