بازی فکری هوش چین ارتباطی علوم 1 زاغک

بازی فکری هوش چین ارتباطی علوم 1 زاغک

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 503 گرم
  • محتویات بازی: صفحه بازی به شکل لاک پشت یا ماهی ۱۲ عدد تصویر اصلی ۴۸ قطعه تصویر مرتبط
  • رده ی سنی: 5 تا 8 سال
  • آموزش و تقویت مهارت های: مجموعه هوش چین ارتباطی علوم 1، سعی در آموزش مفاهیم...
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
142,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قدرت تطبیق در کودکان کاملا به ادراک دیداری آن ها وابسته است و ادراک دیداری نقش اساسی در یادگیری در دوران مدرسه دارد. کودکانی که در این مهارت ضعیف هستند در انجام تکالیف خود، تمایز بین مفاهیم علوم دچار مشکل می ‌شوند. بازی هوش چین ارتباطی علوم 1 زاغک در دسته مهارت‌ های ادراک دیداری قرار می‌ گیرد. این مهارت به کودکان کمک می‌کند تا محیط پیرامون خود را به راحتی درک کنند و از آن ها به درستی استفاده کنند. این بازی ها بسته به نوع محتویات موجود در تصاویر آن ها، می‌توانند موضوعات جذاب دیگری را هم به کودکان آموزش دهد. برای مثال می توانید در مورد علوم با کودکان صحبت کنید و آموزش های مهم و کاربردی را به آن ها بدهید

محصولات مرتبط

مشخصات بازی هوش چین ارتباطی علوم 1 زاغک

بازی هوش چین ارتباطی علوم 1 زاغک برای کودکان بین ۳ تا 7 سال مناسب است و‌ می تواند آن ها را به تنهایی سرگرم کند. البته توصیه می شود در ابتدا یک بزرگ تر برای آموزش مفاهیم اولیه ی بازی و‌ روش آن همراه کودک باشد. جنس این بازی از پلاستیک و مقوای براق است. با این بازی مهارت های چشم و دست، شناخت علوم 1، واژه آموزی و مهارت های حركتی مربوط به دست افزایش می یابد. همچنین کودک با انجام این بازی زبان انگلیسی را هم تا حدودی می آموزد.

آموزش و‌ نحوه بازی کردن بازی هوش چین ارتباطی علوم 1 زاغک

در ابتدا يكی از كارت ها را درون شيار صفحه قرار دهيد و سپس گروه مهره های مربوط به آن صفحه را انتخاب و جدا كنيد (مثلا تصاوير مرتبط با علوم) و در اختيار كودک قرار دهيد. سپس به او بياموزيد كه مشابه تصويری كه روی هر يک از مهره ها قرار دارد، بر روی صفحه هم  وجود دارد، به عنوان تمرين و نمونه يكی از تصاوير را در جای مشابه خود روی صفحه قرار دهيد. سپس از كودک بخواهيد يكی از مهره ها را به دلخواه برداشته و تصوير مشابه آن را از روی صفحه يافته و درون محل مخصوص آن قرار دهد. اين كار را تا تكميل صفحه ادامه دهيد. با مهارت يافتن كودک می توانيد سرعت عمل این کار را افزايش دهيد.

وزن
503 گرم
محتویات بازی
صفحه بازی به شکل لاک پشت یا ماهی
۱۲ عدد تصویر اصلی
۴۸ قطعه تصویر مرتبط
رده ی سنی
5 تا 8 سال
آموزش و تقویت مهارت های
مجموعه هوش چین ارتباطی علوم 1، سعی در آموزش مفاهیمی همچون حواس پنجگانه، آشنایی با حیوانات مزرعه، جنگل، آبزیان، خزندگان، حشرات و گیاهان دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...