بازی فکری محله‌ی چینی‌ ها Chinatown بازبازی

بازی فکری محله‌ی چینی‌ ها Chinatown بازبازی

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 1438 گرم
  • رده ی سنی: 14 سال به بالا
  • محتویات: صفحه بازی 150 توکن 90 کاشی 180 کارت 80 پول
  • تعداد بازیکن: 3 تا 5 نفر
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
325,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بازی ایرانی و فکری محلّه‌ی چینی‌ها Chinatownیک بازی با مکانیزم مذاکره و چانه‌زنی، به تمام معنا...در طول بازی، بازیکنان مالکیتِ مناطق مختلفی از شهر را به دست آورده و با گذاشتنِ کاشی‌هایی، آن مناطق را به‌عنوان مناطقِ کاریِ خود اعلام می‌کنند. در پایانِ هر نوبت، هر کاشی‌ای که شما در صفحه گذاشته باشید، امتیازاتی نصیبِ شما خواهد کرد ولی امتیازِ تجارت‌های پیشرفته (تشکیل‌شده از سه تا شش کاشیِ هم سان) خیلی وسوسه‌کننده‌تر است! البته منابع اوّلیه به‌صورت اتّفاقی بین بازیکنان پخش شده و بازیکنان باید برای به‌دست آوردنِ منابع و کاشی‌های مورد نیازشان، باید دست به معامله بزنند.

محصولات مرتبط

روش انجام بازی فکری محله چینی ها: 

بازی فکری محله ی چینی ها دارای 6 منطقه ی جغرافیای ویژه است. روند کلی داستان بازی نیز در این محله ها صورت می گیرد. بازی در شش دست دنبال می شود که اگر بخواهیم ریشه ی داستانی آن را بیان کنیم باید بگوییم; هر یک دست بازی نشانگر یک سال خاص در دهه ی 1960 میلادی است.

در طراحی این بازی تنوع بالایی در نظر گرفته شده است. برای مثال شما به عنوان صاحب یک مغازه و کسب و کار محلی می توانید صاحب یک گل فروشی زیبا باشید. و یا مدیریت یک خشک شویی را بر عهده داشته باشید.

همچنین سود بدست آمده از هر کدام از این کسب و کار های می تواند بسیار متفاوت از هم باشد. در این بازی با گذاشتن کاشی مناطقی را به عنوان مناطق کاری خود اعلام می کنید. در طی بازی در موقعیت های خاصی با همکاری های هدفمندی که با سایر بازیکنان دارید، سود کسب و کار خود را افزایش می دهید. در نهایت 6 دست بازی، آن بازیکنی که بیشترین سود را کسب کرده باشد، پیروز می شود.

وزن
1438 گرم
رده ی سنی
14 سال به بالا
محتویات
صفحه بازی
150 توکن
90 کاشی
180 کارت
80 پول
تعداد بازیکن
3 تا 5 نفر
زمان تقریبی
60 دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...