بازی فکری دختر کفشدوزکی فکرآوران

بازی فکری دورهمی اسم فامیل بازی

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 269 گرم
  • رده ی سنی: 8 سال به بالا
  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
  • محتویات: _10 کارت دختر کفشدوزکی و دوستانش _10 کارت ارباب شرارت ابر شرارت ها _22 کارت قدرت پروانه ای _12 کارت جان _4 مهره و یک تاس _صفحه بازی و دستور بازی
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
49,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با استفاده از این بازی فکری به جنگ با ابر شرارت ها بروید !دختر کفشدوزکی و دوستانش برای مبارزه با ابر شرارتها نیاز به کمک دارند . شهر به تسخیر ارباب شرارت و ابر شرارت ها در آمده و نظم شهر بهم ریخته است . آیا مایلید به کمک آن ها رفته ، یاریشان کنید ؟پس بی معطلی وارد یک مبارزه تمام عیار و واقعی با ابر شرارتها شوید.این بازی دو مرحله ای است :1) مرحله بدست آوردن قدرت پروانه ای  2)مرحله ورود به شهر اولین بازیکنی که بتواند 3 ابر شرارت را شکست دهد و کارتشان را تصاحب کند ، برنده بازی است و بقیه بازیکنان می توانند برای مقاوم دومی و سومی بازی ، تلاش کنند .

محصولات مرتبط

وزن
269 گرم
رده ی سنی
8 سال به بالا
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
محتویات
_10 کارت دختر کفشدوزکی و دوستانش
_10 کارت ارباب شرارت ابر شرارت ها
_22 کارت قدرت پروانه ای
_12 کارت جان
_4 مهره و یک تاس
_صفحه بازی و دستور بازی
یاسمین

لطفا یاد بدید بلد نیستم

11 روز پیش ارسال پاسخ
محمدرضا تاجیک

با استفاده از این بازی فکری به جنگ با ابر شرارت ها بروید !دختر کفشدوزکی و دوستانش برای مبارزه با ابر شرارتها نیاز به کمک دارند . شهر به تسخیر ارباب شرارت و ابر شرارت ها در آمده و نظم شهر بهم ریخته است . آیا مایلید به کمک آن ها رفته ، یاریشان کنید ؟پس بی معطلی وارد یک مبارزه تمام عیار و واقعی با ابر شرارتها شوید.این بازی دو مرحله ای است :1) مرحله بدست آوردن قدرت پروانه ای 2)مرحله ورود به شهر اولین بازیکنی که بتواند 3 ابر شرارت را شکست دهد و کارتشان را تصاحب کند ، برنده بازی است و بقیه بازیکنان می توانند برای مقاوم دومی و سومی بازی ، تلاش کنند .

10 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...