بازی فکری جوکر فکرآوران

بازی فکری جوکر فکرآوران

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 775 گرم
  • رده ی سنی: 8 سال به بالا
  • تعداد بازیکن: 4 تا 15 نفر
  • محتویات بازی: 50 ژتون خنده 15 ژتون جوکر تایم 11 کارت دستوری 8 کارت چالش گروهی 6 کارت زامبی 1 ساعت شنی راهنمای بازی
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
194,500 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در بازی فکری جوکر  باید سعی خود را در جهت خنداندن یکدیگر انجام دهند عوامل مسابقه نیز برنامه ها و چالش هایی را برای خنداندن شرکت کنندگان در نظر گرفته اند و با فرستادن یک بازیگر که در این برنامه به آن زامبی میگویند این چالش ها را اجرا میکنند.

محصولات مرتبط

بازی فکری جوکر

بازی فکری جوکر با حضور یک میزبان نام آشنا به نام سیامک انصاری و هشت میهمان از میان افراد مشهور که عموما در زمینه کمدی کار کرده اند، ساخته میشود.

هشت مهمانی که در این مسابقه شرکت میکنند لازم است به چند نکته توجه کنند: اولین قانون این است که پس از شروع مسابقه که با به صدا درآمدن زنگ سبز اعلام میشود هیچکدام از مهمانان نباید بخندند یا حتی لبخند بزنند. دومین نکته این است هر شخص که برای اولین بار میخندد کارت زرد میگیرد ولی هنوز میتواند به ادامه مسابقه بپردازد اما اگر برای دومین بار بخندد کارت قرمز میگیرد و حذف میشود؛ این کارت ها توسط میزبان برنامه به شرکت کنندگان داده میشود.

شاید فکر کنید خیلی سخت و یا حتی غیر ممکن است که مهمانان در شش ساعت ضبط این برنامه نخندند اما عوامل این برنامه این مسئله را هم در نظر گرفته اند و مهمانان در این برنامه دو جا فرصت خندیدن دارند بدون اینکه کارت بگیرند؛ اولین فرصت هنگامی است که کسی میخندد و آژیر قرمز برای دادن کارت به آن شخص به صدا در می آید، آن گاه دیگران حق خندیدن دارند و میتوانند بخندند.

در بازی فکری جوکر  دومین فرصتی که شرکت کنندگان برنامه میتوانند بخندند بدون اینکه کارت بگیرند، جوکر تایم آن ها است. هر کدام از میهمانان در طول مسابقه پنج دقیقه جوکر تایم دارند، یعنی میتوانند هر زمانی که آمادگی داشتند با اجازه میزبان به سکویی که در صحنه این برنامه برای جوکر تایم در نظر گرفته شده بروند و استنداپ کمدی اجرا کنند. هر شخص در طول جوکر تایم خود میتواند علاوه بر آن که دیگران را میخنداند خودش نیز بخندد بدون آن که کارت بگیرد.

البته لازم به ذکر است که علاوه بر آن که مهمانان در بازی فکری جوکر  باید سعی خود را در جهت خنداندن یکدیگر انجام دهند عوامل مسابقه نیز برنامه ها و چالش هایی را برای خنداندن شرکت کنندگان در نظر گرفته اند و با فرستادن یک بازیگر که در این برنامه به آن زامبی میگویند این چالش ها را اجرا میکنند. عموما این چالش ها با حضور بخشی یا همه شرکت کنندگان اجرا میشود و علاوه بر خنداندن مهمانان برنامه موجب خندیدن مردم و ببینندگان این مسابقه نیز میشود و این همان راز موفقیت این برنامه است.

وزن
775 گرم
رده ی سنی
8 سال به بالا
تعداد بازیکن
4 تا 15 نفر
محتویات بازی
50 ژتون خنده
15 ژتون جوکر تایم
11 کارت دستوری
8 کارت چالش گروهی
6 کارت زامبی
1 ساعت شنی
راهنمای بازی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...