بازی فکری جوهری اسپیس برد

بازی فکری جوهری اسپیس برد

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
 • وزن: 650 گرم
 • رده سنی: 10 سال به بالا
 • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
 • زمان تقریبی: 60 دقیقه
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
240,000 تومان
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

در سفر به دنیای بازی های فکری رومیزی، نوبت به کشور پهناور هند رسید. اکثر ما سرزمین هند را با تاج محل زیبا و جواهرات گرانبهایی همچون دریای نور به یاد می‌آوریم. بازی فکری جوهری نیز بازیکنان خود را به تجارت سنگ‌های قیمتی در بازار جیپور هند دعوت می‌کند. البته برای تبدیل شدن به یک تاجر موفق باید مهارت شناسایی جواهرات اصل از تقلبی را در خود تقویت کنید. زیرا دلالان در داد و ستدهای خود، جواهرات تقلبی را نیز در بازار به فروش می‌رسانند. آیا برای کسب درآمد میلیون دلاری آماده‌اید؟

محصولات مرتبط

مراحل آماده‌سازی بازی فکری جوهری چگونه است؟

 1. -ابتدا دو تکه‌ی صفحه‌ی بازی را کنار یکدیگر قرار داده و فضای بازار را بسازید.
 2. -کارت‌های اشرافی را بر اساس عدد مرتب کرده و آن‌ها را به سه دسته‌ی مساوی تقسیم کنید. سپس از هر دسته، 4 کارت را به صورت تصادفی انتخاب کرده و باقی کارت‌ها را خارج از صفحه‌ی بازی قرار دهید. سپس کارت‌های اشرافی منتخب را به ترتیب عدد و به صورت پشت و رو در کنار زمین بازی قرار دهید. 
 3. -کارت‌های الماس را به خوبی بر زده و با توجه به تعداد بازیکنان و راهنمای بازی تعدادی کارت از آن جدا کنید. سپس هر کارت را با توجه به نوع آن در محل مشخص‌شده در بازار قرار دهید. سپس دو کارت دیگر را نیز به صورت تصادفی انتخاب کرده و آن را به صورت رو در غرفه‌های بازار قرار دهید. باقی کارت‌ها را نیز به صورت پشت و رو در کنار صفحه‌ی بازار قرار دهید. 
 4. -در این مرحله هر بازیکن باید یک رنگ را انتخاب کرده و زمین بازی و 7 کارت اکشن مرتبط را دریافت کند. همچنین هر بازیکن باید 4 کارت الماس همرنگ را نیز در اختیار داشته‌باشد. این کارت‌ها در جای مناسب قرار خواهند گرفت.
 5. -نشانگرهای بازیکنان را بر زده و آن‌ها را در قسمتی از زمین بازی فکری جوهری که با نشانگر پول در ارتباط است، قرار دهید. بازیکنی که مهره‌ی بازی او در پایین‌ترین قسمت قرار دارد، یکی از کارت‌های الماس را انتخاب کرده و آن را در مقابل خود قرار می‌دهد. دیگر بازیکنان نیز با توجه به ترتیب مهره‌ها از پایین به بالا، یک کارت الماس را انتخاب کرده و مقابل خود قرار می‌دهند. اکنون برای داد و ستد در بازار جوهری آماده خواهید بود.

 چگونه بازی فکری جوهری را اجرا کنیم؟

این بازی مهیج در 10 راند مختلف اجرا می‌شود. در واقع شما با گذراندن 10 روز در این بازار جهانی به یکی از مهم‌ترین تاجران الماس جیپور تبدیل خواهید شد. بازیکنان در هر روز می‌توانند سه اقدام زیر را انجام دهند:

 1. 1-نمایش محصولات: با شروع هر راند یک اشراف‌زداه قدم به بازار می‌گذارد. در واقع، کارت‌های اشراف‌زادگان پیش از شروع بازی در کنار زمین قرار دارند و در هر مرحله یک کارت اشراف‌زاده وارد بازی می‌شود. در این مرحله، شما باید غرفه‌های خود را از جواهرات گرانبها پر کنید. برای این کار، به تعداد بازیکنان کارت الماس برداشته و آن‌ها را در فروشگاه‌های مربوطه قرار دهید. کارت‌های قبلی باید همچنان در صفحه‌ی بازی حضور داشته باشند. اگر کارت‌های الماس در یک راند تمام شده‌بود، کارت‌های سوخته را بر زده و آن‌ها را به بازار برگردانید. 
 2. 2-سه دور بازارگردی: در هر راند می‌توانید بازار را سه دور بگردید. در هر دور بازارگردی، بازیکنان می‌توانند یک کارت اکشن انتخاب کرده و دستور آن را انجام دهند. توجه داشته باشید که همه‌ی بازیکنان کارت‌ اکشن را برداشته و سپس همزمان آن‌ها را نمایان می‌کنند. بازیکنی که نشانگر خود را در زمین طلا قرار داده است، شروع‌کننده‌ی بازی خواهد بود .او باید کارت اکشن خود را بازی کند. پس از او نوبت به بازیکنی می‌رسد که بیشترین طلا را تصاحب کرده باشد. به همین ترتیب، همه بازیکنان وارد بازی شده و بازی می‌کنند. چنانچه دارایی طلای دو بازیکن مساوی بود، ابتدا شخصی که مالک مهره‌ی رو است، بازی می‌کند. دقت کنید که برای انجام برخی از کارت‌های اکشن به کارت طلا احتیاج خواهید داشت. بنابراین شما باید ابتدا بهای کارت را با جابجا کردن نشانگرهای بازی پرداخت کنید. 
 3. 3-بسته‌شدن بازار: در پایان روز بازار بسته می‌شود و تاجران باید کارت‌های بازی‌شده را به دسته‌ی کارت‌های خود بازگردانند. چنانچه در طول روز از کارت‌های معامله استفاده کرده‌اید، کارت‌های بالای آن را برداشته و به نمایشگاه خود اضافه کنید. با قرار دادن کارت‌های طلا روی ستون کارت‌های معامله نیز می‌توانید در زمین طلا به پیش بروید. 

بازی فکری جوهری با عبور آخرین کارت اشراف‌زاده به پایان می‌رسد. در این مرحله، امتیازات محاسبه شده و بازیکنی که بیشترین امتیاز را تصاحب کرده باشد، برنده‌ی بازی معرفی می‌شود. چنانچه امتیاز بازیکنان برابر شد، برنده‌ی بازی شخصی است که بیشترین امتیاز جواهرات را تصاحب کرده‌باشد. در صورت تساوی این پارامتر نیز هر دو بازیکن به عنوان برنده اعلام می‌شوند. 

وزن
650 گرم
رده سنی
10 سال به بالا
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
زمان تقریبی
60 دقیقه
محتویات بازی
جزییات بازی فکری جوهری چیست؟
در بازی فکری جوهری شما می‌توانید جواهرات را به صورت تکی یا عمده خریداری کرده یا به فروش برسانید. برای سودآوری بیشتر به یک سرمایه‌ی عظیم نیاز دارید. بنابراین جزییات بازی فکری جوهری، سرمایه‌ی اولیه را به صورت کارت‌های و توکن‌های زیر در اختیار شما قرار خواهد داد:
صفحه‌ی بازی دو تکه
.4 صفحه‌ی بازار در چهار رنگ مختلف
.4 نشانگر چوبی در 4 رنگ مختلف
.4 الماس آبی
.4 الماس قرمز
.4 الماس سبز
.4 الماس بی‌رنگ
.28 عدد کارت اکشن
.96 کارت جواهرات اصل و تقلبی
.4 کارت قوانین بازی
.24 کارت اشراف‌زادگان در 3 طرح متنوع

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...