بازی فکری بزرگراه Highway

بازی فکری بزرگراه Highway

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 1070 گرم
  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفره‌ست،
  • رده ی سنی: 8 سال به بالا
  • محتویات بازی: 4 عدد ساختمان 1 عدد انبر 40 عدد ماشین در 4 رنگ (هر رنگ برای یک بازیکن) 80 عدد ستون خاکستری رنگ و 8 عدد ستون زرد رنگ 36 عدد مسیر جاده دفترچه راهنما
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
227,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

معرفی بازی فکری بزرگراه در بزرگراه توکیو، بازیکنان تلاش می‌کنند تا پیش از دیگران، همه‌ی ماشین‌های خود را بر روی جاده‌ها قرار دهند ولی اول باید مسیرها را طوری بنا کنند که برای همه‌ی ماشین‌های‌شان جا داشته باشند.اگر قصد خرید بردگیم و بازی فکری ای دارید که خانوادگی باشد و جذابیت بالایی هم داشته باشد خرید بردگیم بزرگراه پیشنهاد بازی سل به شماست.

محصولات مرتبط

آموزش بازی بزرگراه

در طول بازی باید با استفاده از 88 ستون زرد و خاکستری پایه‌هایی بلند با ارتفاع‌های مختلف بنا کنید و سپس آن‌ها را با استفاده از چوب‌هایی که نقش تکه‌های راه را بازی می‌کنند، به یکدیگر متصل کنید. هروقت که بزرگراهی بر فراز یا در پایین بزرگراهی قدیمی افتتاح می‌کنید، باید با دقت تمام، یک ماشین در آن بزرگراه قرار دهید. اگر بزرگراهی بسازید که هم از رو و هم از زیر بزرگراه‌های دیگری عبور کند، می‌توانید دو ماشین در یک بزرگراه قرار دهید.

استوانه‌های زرد، به شما اجازه می‌دهند بزرگراهی هم‌سطحِ بزرگراهی دیگر درست کنید و هم‌چنین اجازه می‌دهد بزرگراه‌تان را به چندین شاخه منشعب کنید و چرخش‌ها و پیچیدگی‌های بیش‌تری را در مسیر به‌وجود بیاورید.

نخستین بازیکنی که هر 10 ماشین خود را در بزرگراه‌ها قرار دهد، برنده‌ی بازی خواهد بود.

روش بازی

در بازی بزرگراه شما تلاش می‌کنید تا پیش از دیگران، تمام ماشین‌های خود را بر روی جاده‌ها قرار دهید.

برای این کار ابتدا باید مسیرها را طوری بنا کنید که برای همه‌ی ماشین‌ها جا داشته باشید. در طول بازی می‌توانید با استفاده از ستون‌های زرد و خاکستری، پایه‌هایی با ارتفاع‌های متفاوت بنا کنید و سپس آن‌ها را با استفاده از مسیرهای پلاستیکی که نقش تکه‌های جاده را دارند، به یکدیگر متصل کنید.

بازی بزرگراه را Naotaka Shimamoto و Yoshiaki Tomioka در سال 2016 طراحی و به بازار عرضه کردند و هم اکنون نسخه‌ی فارسی آن را شرکت ایرانی فکرانه تولید کرده است.

وزن
1070 گرم
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفره‌ست،
رده ی سنی
8 سال به بالا
محتویات بازی
4 عدد ساختمان
1 عدد انبر
40 عدد ماشین در 4 رنگ (هر رنگ برای یک بازیکن)
80 عدد ستون خاکستری رنگ و 8 عدد ستون زرد رنگ
36 عدد مسیر جاده
دفترچه راهنما

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...