بازی جورچین آشنایی با تضاد انتشارات نردبان

بازی جورچین آشنایی با تضاد انتشارات نردبان

از {{model.count}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 140 گرم
  • رده ی سنی: 3 سال به بالا
  • گارانتی: سلامت فیزیکی
  • ابعاد: 17.5*9.5*5
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی گارانتی سلامت فیزیکی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
52,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

بازی جورچین آشنایی با تضاد، یک بازی آموزشی است که با هدف آشنایی کودکان با مفهوم تضاد تهیه و تولید گردیده‌است. این جورچین را می‌توانید برای کودکان بالای 3 سال خود تهیه نمایید. این جورچین توسط مربی‌های کودک طراحی شده‌است، با استفاده از آن کودک با مفهوم تضاد آشنا شده و ۱۲ مورد تضاد را می‌آموزد. بازی جورچین آشنایی با تضاد، یک بازی آموزشی و محصول شرکت انتشارات فنی ایران می‌باشد و در دسته‌ی محصولات نردبان با موضوع پیش‌ازدبستان قرار می‌گیرد. همچنین این محصول توسط مترجمان نردبان ترجمه شده و در اختیار عموم قرار گرفته‌است. کتاب‌ها و محصولات نردبان موضوعات مختلفی را دربرمی‌گیرد، شامل:

  • مهارت‌های زندگی (از آداب زندگی، کنترل خشم، همدلی گرفته تا تفکر نقاد برای خردسالان، کودکان و نوجوانان)
  • محیط‌‌زیست (موضوعات مدیریت مصرف و حفظ محیط‌زیست برای همه سنین)
  • علم‌‌آموزی برای کودکان و نوجوانان (موضوعات علمی و عملی از رایانه تا نجوم)
  • پیش‌ازدبستان (کتاب‌های کمک‌‌آموزشی در قالب شعر و داستان و محصولات آموزشی از‌جمله پازل و فلش‌کارت و کارت‌های قصه‌خوانی و مانند آن‌ها)

این جورچین دورو بوده و در قالب بازی و سرگرمی می‌باشد که با هدف تقویت حافظه‌ی دیداری، درک روابط منطقی، تقویت هوش و مهارت‌های شناختی، افزایش قدرت درک بصری و… برای کودکان پیش‌از‌دبستان ارائه شده‌است. عکس‌های روی قطعات جورچین متشکل از تصاویر واقعی حیوانات و اجسام مختلف می‌باشد و هر پازل از دو قطعه تشکیل شده‌است که روی یک قطعه عکس واقعی جسم و روی قطعه دیگر نام جسم به انگلیسی نوشته شده‌است. همچنین تکه‌های جورچین به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که تنها با پاسخ صحیح جور می‌شوند. در این بازی کودک با مفهوم تضاد در قالب ۱۶ کلمه نمونه از طریق وصل‌کردن قطعات جورچین به یکدیگر آشنا می‌شود. همچنین این جورچین‌ها سبب تقویت هوش‌های گاردنر ازجمله: کلامی-زبانی، درون‌فردی، تصویری-فضایی، طبیعت‌گرا، می‌شوند. آموزش همراه با بازی و سرگرمی بهترین روش یادگیری می‌باشد. در عصر‌ حاضر، همگان بر این واقف‌اند که آموزش و ایجاد یک محیط غنی‌ آموزنده در پنج سال اول زندگی کودک، درسنین بزرگسالی او، بسیار اثر بخش خواهد‌بود. اما مهم تر از آن، این است که باید بدانیم چه چیزی را در این دوره آموزش دهیم یا تقویت کنیم. کارشناسان هرگز به این حد، به اجرای یک برنامه‌ی اساسی که مهارت های پایه را بیاموزد، مصر نبوده‌اند. آنان معتقدند که باید در این دوره، مهارت هایی که سبب تحول ذهنی می‌شود بر طبق اصول و با نظم خاص از آسان به دشوار آموزش داده‌شوند. این اثر برای کودکان بالای ۳ سال قابل استفاده می‌باشد. نحوه‌ی استفاده از جورچین‌های نردبان به این‌صورت می‌باشد که کودک باید با دقت به تصویر نگاه کند و قطعه‌ی گم‌شده را که کامل‌کننده‌ی آن تضاد است را از بین قطعات پیدا ‌‌کند و آن را به‌درستی سر جای خود قرار دهد. برای یادگیری بیش‌تر شما می‌توانید تمرین‌های مشابه دیگری را مانند چیدن یک پازل مقوایی یا پازل نقاشی، با کودک انجام دهید. باید دانست که آموزش زمانی موثر است که عمق داشته‌باشد، یعنی برای هر مفهوم، زمان بیش‌تری قائل شویم. این محصول دارای موضوعات دیگری مانند جورچین ترتیب و توالی، جورچین اعداد و شمارش، جورچین مشاغل، جورچین مفهوم ارتباط و ... می‌باشد.

وزن
140 گرم
رده ی سنی
3 سال به بالا
گارانتی
سلامت فیزیکی
ابعاد
17.5*9.5*5
جنبه‌های آموزشی
جنبه‌های آموزشی
تقویت مهارت‌های پایه مانند: خواندن و نوشتن، اعتمادبه‌نفس، هوش و استعداد و ...
آشنایی با واژه‌ها
تقویت هوش کلامی-زبانی
تقویت هوش طبیعت‌گرا
تقویت هوش تصویری‌-فضایی
تقویت هوش درون‌فردی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...