مجموعه کتاب های هری پاتر نشر کتابسرای تندیس

مجموعه کتاب های هری پاتر نشر کتابسرای تندیس

از {{model.count}}
انتخاب کتاب:
کتاب را انتخاب کنید.
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • انتشارات: کتاب سرای تندیس
  • ابعاد: 14×19سانتی متر
فروشنده فروشنده: عرش تحریر
گارانتی
ارسال رایگان بیش از 800,000 تومان ناموجود
140,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

معرفی کتاب هری پاتر اثر جی کی رولینگ داستان های مهیج هری پاتر، جادوگر جوانی که تحت تعلیم است، طوفانی در دنیا به راه انداخته و به نظر می رسد طرفداران این مجموعه، هیچ وقت از دنیای جادویی هاگوارتز و پیرامون آن، سیر نمی شوند. اگر فقط یکی از کتاب های هری پاتر را مطالعه کنید، بدون شک خواستار قسمت های بعدی آن خواهید شد. با این مجموعه، می توانید داستان هری از اولین روزهایش در مدرسه ی جادوگری هاگوارتز، تا ماجراجویی های بی شمارش با هرمیون و ران، و تقابلش با دشمنانی چون دراکو مالفوی و پروفسور اسنیپ ترسناک را دنبال کنید. از جست و جوی نفس گیر برای سنگ جادو گرفته تا بازگشت کسی که نباید اسمش برده شود، هر داستان و ماجراجویی در این دنیای جادویی، هیجان انگیزتر و شوکه کننده تر از داستان قبلی است و اکنون، این مجموعه ی کامل و ارزشمند، در اختیار هواداران بی شمار داستان های هری پاتر قرار گرفته است.

سری کتاب‌های هری پاتر

هری پاتر در اصل یک داستان نیست بلکه مجموعه‌ای است که داستان‌هایی که در تمام آن‌ها شخصیت اصلی را این نوجوان فعال و ماجراجو بر عهده دارد. هری پاتر دارای ۸ کتاب است که هر کدام در زمانی خاص به رشته تحریر درآمده است.

هری پاتر و سنگ جادو

اولین جلد از سری کتاب‌های هری پاتر با نام هری پاتر و سنگ جادو منتشر شد. این جلد به زنده ماندن هری را از حمله ولدمورت روایت می‌کند که در این حمله پدر و مادرش کشته می‌شوند. زخمی به شکل صاعقه در سمت راست پیشانی هری بر اثر این حمله به یادگار می‌ماند. این کتاب در ژوئن ۱۹۹۷ منتشر شد.

تعداد صفحه۳۵۲

قطع رقعی 

نوع جلد شومیز 

وزن۳۹۲ گرم 

شابک ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۰۲۹ 


هری پاتر و تالار اسرار

دومین جلد از این مجموعه با نام هری پاتر و تالار اسرار در سال ۱۹۹۸ در انگلستان منتشر شد. در این کتاب هری پاتر دومین سال زندگی خود را در مدرسه هاگوارتز می‌گذراند. در این داستان ولد مورت با توطئه‌ای که انجام می‌دهد تعدادی از دانش آموزان از جمله هرمیون گرنجر را خشک می‌کند.

همچنین بخش دیگر کتاب به اخراج شدن روبیوس هاگرید از مدرسه می‌پردازد. در مدرسه طلسمی اتفاق می‌افتد که همه به هری شک می‌کنند و او برای اثبات بی‌گناهی خود دست به کارهایی می‌زند و به دنبال تالار اسرار می‌گردد. 

تعداد صفحه : ۳۸۰

وزن: ۴۳۲ گرم

 شابک: ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۰۴۳


هری پاتر و زندانی آزکابان

این جلد در سال ۱۹۹۹ در انگلستان منتشر می‌شود و در آن به داستان عمه مارج پرداخته می‌شود. همچنین هری از رازهایی در مورد مرگ پدر و مادرش آگاه می‌شود و ماجراهایی را به دنبال خود می‌کشاند که زندان آزکابان نیز در آن جریان دارد.

تعداد صفحه : ۴۹۶

وزن : ۵۳۰ گرم 

شابک : ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۰۱۲


هری پاتر و جام آتش

چهارمین جلد از مجموعه هری پاتر که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد جزو کتاب‌های طولانی این مجموعه است و چند اتفاق مهم در آن رخ می‌دهد.

در این مجموعه سه جادوگر با هم مسابقه می‌دهند که هری پاتر نیز یکی از آن‌هاست و اتفاقاتی که در این مسابقه رخ می‌دهد مرگ سدریک را رقم می‌زند و لرد ولدمورت باز هم به قدرت می‌رسد.

دارای 2 جلد

تعداد صفحه : ۴۱۰

وزن : ۴۸۰ گرم

شابک جلد 1 : ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۰۵۰

تعداد صفحه : 840

وزن : 470 گرم 

شابک جلد 2 : ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۰۶۷


هری پاتر و محفل ققنوس

جی کی رولینگ جلد پنجم از این مجموعه ماندگار خود را در سال ۲۰۰۳ در انگلستان منتشر کرد. این رمان طولانی‌ترین جلد این مجموعه است که‌ترجمه فارسی آن ۱۲۵۰ صفحه است و توسط انتشارات تندیس در سه جلد چاپ شده است.

داستان این جلد پس از بازگشت لرد سیاه را به داستان می‌کشد و محفل ققنوس تشکیل می‌شود و یکی از تلخ‌ترین ماجراهای هری پاتر در آن رقم می‌خورد و داستان‌های شگفت انگیزی را در دل خود رقم می‌زند.

دارای 3 جلد 

تعداد صفحه جلد 1 : 432

وزن : 484

شابک جلد 1: ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۷۱۵

تعداد صفحه جلد 2 : 408

وزن : 456 گرم 

شابک جلد 2 : ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۷۳۹

تعداد صفحه جلد 3 : 415

وزن : 458 گرم 

شابک جلد 3 : ۹۷۸۹۶۴۵۷۵۷۷۲۲
هری پاتر و شاهزاده دو رگه

این کتاب در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و در آن بسیاری از رازهای روابط بین افراد آشکار می‌شود. در این داستان مشخص می‌شود که ولد مورت هفت جان دارد که دوتای آن‌ها از بین رفته است.

هری کتاب معجون سازی را که صاحب آن شاهزاده دورگه است پیدا می‌کند و در این درس شاگرد اول می‌شود. او به جینی ویزلی علاقه مند می‌شود ولی روابطی عادی با هم دارند.

در پی ماجراجویی هری شخصیت واقعی شاهزاده دورگه نیز برای او معلوم می‌شود.

دارای 2 جلد 

تعداد صفحه جلد 1 :  430

وزن : 474 گرم

شابک جلد 1 : ۹۷۸۹۶۴۸۹۴۴۰۰۶

تعداد صفحه جلد 2 : 432

وزن : 476 گرم 

شابک جلد 2 : ۹۷۸۹۶۴۸۹۴۴۰۱۳


هری پاتر و یادگاران مرگ

خانم جی کی رولینگ هفتمین قسمت از داستان تخیلی خود را به نام هری پاتر و یادگاران مرگ در سال ۲۰۰۷ در ۹۳ کشور از جمله ایران توزیع شد. این داستان از خانه لوسیون مالفوی شروع می‌شود. همان خانه‌ای که لرد ولد مورت نقشه قتل هری را کشیده بود.

در این بخش هری و دوستانش به دنبال جان پیچ‌های ولد مورت هستند برخی از شخصیت‌های اصلی داستان در این بخش کشته می‌شوند. وسیله‌های مرگبار ابر چوبدستی، سنگ زندگی مجدد و شنل نامرئی اصلی توسط هری شناسایی می‌شوند. همچنین رازهای بسیاری از شخصیت‌های داستان‌های گذشته نیز برای هری مشخص می‌شود.

دارای 2 جلد 

تعداد صفحه جلد 1 : 430 

وزن : 484 

شابک جلد 1 : ۹۷۸۹۶۴۸۹۴۴۳۹۶

تعداد صفحه جلد 2 : 863

وزن : 490 گرم

شابک جلد 2 : ۹۷۸۹۶۴۸۹۴۴۳۸۹

هری پاتر و فرزند نفرین شده

این کتاب با اندکی تأخیر نسبت به جلدهای ماقبل خود در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. در این داستان هری پاتر کارمندی پرمشغله در وزارت سحر و جادوست و دارای سه فرزند است؛ اما هنوز هم نتوانسته از فکر گذشته خود بیرون آید و آن را رها کند.

پسرش آلبوس بار میراث خانوادگی ناخواسته را به دوش می‌کشد. گذشته و حال با هم پیوند می‌خورند و هری و پسرش متوجه حقیقتی نه چندان خوشایند می‌شوند: گاهی تاریکی از جایی فرا می‌رسد که اصلا انتظار آن را ندارید…

انتشارات تندیس و سری کتاب‌های هری پاتر

مجموعه داستان‌های هری پاتر در ایران نیز به زبان فارسی‌ترجمه شد. البته‌ترجمه‌های مختلفی از آن در دسترس است ولی مترجم رسمی این اثر، ویدا اسلامیه است که از سوی خانم رولینگ برگزیده شده است. نشر تندیس نیزترجمه‌های کتاب از ویدا اسلامیه را منتشر کرده است.

تعداد صفحه : ۳۸۱

وزن : 306 

شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۱۷۱۹۵۶
انتشارات
کتاب سرای تندیس
ابعاد
14×19سانتی متر

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...